Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

14.07.2019 r.

 

XV Niedziela zwykła

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek 15 lipca św. Bonawentury, we wtorek 16 lipca Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

 4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

 5. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

 6. Dziękuję bardzo za sprzątanie świątyni, a w tym tygodniu proszę Rodziny Państwa Paradowskich, Szulwic Paweł i Andrzej, Przybyszewskich i Wajchert.

 7. Jak co roku w sierpniu odbędzie Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Grupa wyrusza 1 sierpnia po Mszy świętej. Ta grupa gościć będzie również w naszej parafii 1 sierpnia w czwartek ok. godz. 13.00i tradycyjnie podejmiemy pielgrzymów obiadem. Bardzo proszę Panie, by jak co roku przygotowały posiłek dla pątników, a młodzieżo zbiórkę pieniędzy w Wielkim i Małym Łęcku na obiad dla pielgrzymów.

 8. Od wtorku rozpoczną się prace remontowe związane z przełożeniem dachówek na wieży Kościoła. Prośmy Pana Boga o dobra pogodę oraz bezpieczeństwo dla pracujących.

 9. Trwają wakacje. Czas relaksu i odpoczynku. Zechciejmy ten święty czas otrzymany od Pana Boga dobrze wykorzystać. Przeżywając go w gronie rodzinnym, na wspólnych rozmowach, byciu z sobą. Oczywiście nie zapominając o modlitwie i Niedzielnej i Świątecznej Eucharystii.

 10. Intencje mszalne.

 11. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.