19.05.2019 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

2. Procesja wielkanocna dzisiaj o godz. 8.30, a za tydzień o godz. 10.30.

3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w piątek 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych.

4. Trwa miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30, za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zaś w tygodniu w łączności z Mszą św. wieczorną.

5. Zapraszam Parafian na Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii z wtorku 21maja na środę 22 maja. Rozpoczęcie adoracji Mszą św. o godz. 18.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 i we środę od godz. 9.00 do Mszy św. wieczornej do godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszam.

6. Próby dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w poniedziałek i w czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00. I Komunia święta w naszej parafii będzie miała miejsce w sobotę 25 maja o godz. 11.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzeństwa w piątek 24 maja o godz. 16.00. Bardzo proszę o korzystanie z sakramentu pokuty w tygodniu przed Mszą Św. Nabożeństwo majowe dla dzieci w sobotę o godz. 15.00. W czasie tego nabożeństwa dzieci jak w całej Polsce, złożą ofiarę na misję.

7. Dziękuję bardzo za sprzątanie świątyni, a w tym tygodniu proszę Rodziny Dzieci Komunijnych.

8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

9. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

10. Zapowiedzi przedślubne: Zapowiedź I: Małgorzata Rybińska, panna, zam. Załubice oraz Karol Kudrzycki, kawaler, zam., Mały Łęck.

11. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

12. Intencje mszalne.

13. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.