Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

19.05.2019 r.

 

V Niedziela Wielkanocna

 

 1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

 2. Procesja wielkanocna dzisiaj o godz. 8.30, a za tydzień o godz. 10.30.

 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w piątek 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych.

 4. Trwa miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30, za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zaś w tygodniu w łączności z Mszą św. wieczorną.

 5. Zapraszam Parafian na Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii z wtorku 21maja na środę 22 maja. Rozpoczęcie adoracji Mszą św. o godz. 18.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 i we środę od godz. 9.00 do Mszy św. wieczornej do godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszam.

 6. Próby dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w poniedziałek i w czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00. I Komunia święta w naszej parafii będzie miała miejsce w sobotę 25 maja o godz. 11.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzeństwa w piątek 24 maja o godz. 16.00. Bardzo proszę o korzystanie z sakramentu pokuty w tygodniu przed Mszą Św. Nabożeństwo majowe dla dzieci w sobotę o godz. 15.00. W czasie tego nabożeństwa dzieci jak w całej Polsce, złożą ofiarę na misję.

 7. Dziękuję bardzo za sprzątanie świątyni, a w tym tygodniu proszę Rodziny Dzieci Komunijnych.

 8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

 9. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

 10. Zapowiedzi przedślubne: Zapowiedź I: Małgorzata Rybińska, panna, zam. Załubice oraz Karol Kudrzycki, kawaler, zam., Mały Łęck.

 11. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

 12. Intencje mszalne.

 13. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.