10.05.2020 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

2. Trwa miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30, za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zaś w tygodniu w łączności z Mszą św. wieczorną.

3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w czwartek 14 maja św. Macieja Apostoła, w sobotę 16 maja św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

4. W środę 13 maja pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszam na godz. 19.00. Będzie Msza święta w intencji naszych Rodzin i potem Różaniec. W tym roku na razie w Kościele.

5. Dzieci, które w tamtym roku przystąpiły do I Komunii św. będą miały Mszę świętą rocznicową w niedzielę 17 maja o godz. 10.30. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.. Dzieci przychodzą odświętnie ubrane.

6. Bardzo proszę Parafian o skorzystanie z sakramentu Pokuty i pojednania, gdyż kończy się powoli czas Komunii św. wielkanocnej. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą. Czas komunii św. kończy się 6 czerwca.

7. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

8. Zapowiedzi przedślubne: Zapowiedź I: Krzysztof Pawlenko, kawaler, zam. Lidzbark i Sabina Gutowska, panna, zam. Wielki Łęck. Jeżeli ktoś będzie wiedział o przeszkodach jest zobowiązany powiadomić tutejszego Proboszcza.

9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

10. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

11. Intencje mszalne.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.