07.06.2020 r.

Niedziela Trójcy Najświętszej

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

2. Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa codziennie w łączności z Mszą świętą wieczorną, a za tydzień w niedzielę o godz. 8.30.

3. W sobotę 13 czerwca zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na Nabożeństwo Fatimskie.

4. I Komunia święta w naszej Parafii odbędzie się 25 lipca o godz. 11.00.

5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek 08 czerwca św. Jadwigi Królowej, w piątek 12 czerwca bł. Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Towarzyszy, w sobotę 13 czerwca św. Antoniego z Padwy.

6. Dziękuję bardzo za sprzątanie świątyni, a w tym tygodniu Rodziny Państwa Dąbrowskich, Gutowskich, Lange i Zawadzkich.

7. W czwartek 11 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz. 8.30 i 10.30, po której procesja eucharystyczna. W związku z tym bardzo proszę:

- Panów strażaków z naszej Parafii o pomoc w czuwaniu nad bezpieczeństwem w czasie procesji Bożego Ciała.

- zapraszam dzieci, które pragną sypać kwiatki w czwartek do sypania. Jeżeli ktoś ma kwiatki do sypania dla dzieci to może je przynieść do Kościoła.

- Proszę Parafian o brzózki do kościoła i ich ustawienie,

- Ołtarz ustawiony będzie przy posesji rodziny: Państwa Psiuk.

W tym roku Boże Ciało, będzie miało trochę inny przebieg. Będziemy obchodzili Kościół trzy razy idąc parkingiem do ołtarza i potem ulicą. Pierwszy stacja będzie w Kościele, a trzy pozostałe u Państwa Psiuk.

1. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

3. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

4. Intencje mszalne.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.