Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

07.06.2020 r.

Niedziela Trójcy Najświętszej

 1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

 2. Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa codziennie w łączności z Mszą świętą wieczorną, a za tydzień w niedzielę o godz. 8.30.

 3. W sobotę 13 czerwca zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na Nabożeństwo Fatimskie.

 4. I Komunia święta w naszej Parafii odbędzie się 25 lipca o godz. 11.00.

 5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek 08 czerwca św. Jadwigi Królowej, w piątek 12 czerwca bł. Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Towarzyszy, w sobotę 13 czerwca św. Antoniego z Padwy.

 6. Dziękuję bardzo za sprzątanie świątyni, a w tym tygodniu Rodziny Państwa Dąbrowskich, Gutowskich, Lange i Zawadzkich.

 7. W czwartek 11 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz. 8.30 i 10.30, po której procesja eucharystyczna. W związku z tym bardzo proszę:

- Panów strażaków z naszej Parafii o pomoc w czuwaniu nad bezpieczeństwem w czasie procesji Bożego Ciała.

- zapraszam dzieci, które pragną sypać kwiatki w czwartek do sypania. Jeżeli ktoś ma kwiatki do sypania dla dzieci to może je przynieść do Kościoła.

- Proszę Parafian o brzózki do kościoła i ich ustawienie,

- Ołtarz ustawiony będzie przy posesji rodziny: Państwa Psiuk.

W tym roku Boże Ciało, będzie miało trochę inny przebieg. Będziemy obchodzili Kościół trzy razy idąc parkingiem do ołtarza i potem ulicą. Pierwszy stacja będzie w Kościele, a trzy pozostałe u Państwa Psiuk.

 1. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Naszą Arkę i Mikołajka.

 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.

 3. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.

 4. Intencje mszalne.

 5. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia. Tym, Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w najbliższym czasie urodziny, imieniny lub świętują rocznicę ślubu składam najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień.